Archiwum

UWAGA!
ZMIANA TYTUŁU


Zmiany, te małe i te troszkę większe, to stały element życia każdego z nas. Wyczekujemy ich często niecierpliwie, choć czasem przychodzą też nieoczekiwanie, radykalnie zmieniając nam plany.
Tak też stało się w tym przypadku. Decyzja o zmianie tytułu i rozszerzeniu grona odbiorców, spadła na nas jak grom z jasnego nieba i wiemy, że to będą jedynie pozytywne zmiany.


Jako redaktor naczelna będę starała się stwarzać szanse ciągłego rozwoju czasopisma i promowania go na coraz szerszym rynku. Zmiany na pewno nastąpią, bo mam kilka pomysłów, które powinny poprawić jakość magazynu i na nowo przypomnieć o niektórych sektorach naszego przemysłu. Wszystkich czytelników chciałbym jednak od razu uspokoić, że nie zamierzam robić rewolucji ani zmieniać fundamentalnych zasad funkcjonowania gazety, chciałbym tylko pewne rzeczy unowocześnić i dotrzeć do szerszego grona odbiorców. Natomiast naszych wiernych czytelników chciałbym już dziś zapewnić, że nadal będą mogli przeczytać u nas ciekawe informacje z branży kompozytowej oraz metalowej, ale nie tylko!

Czytaj więcej...

Starsze archiwum przed 2015

ARCHIWUM_przed_2015